Lipsa Stoc
Intrerupator Curent Continuu Panouri Fotovoltaice 32A 1200V IP20
- Stoc: Lipsa Stoc
- Model: FMPV32-L1
Produse vandute: 239
Produse vizualizate: 13255
140,00 Lei
Fără TVA: 115,70 Lei
5 ≥ Discount 130,00 Lei
10 ≥ Discount 120,00 Lei
40,00 Lei
Fără TVA:33,06 Lei
5,00 Lei
Fără TVA:4,13 Lei
20,00 Lei
Fără TVA:16,53 Lei
5,00 Lei
Fără TVA:4,13 Lei
120,00 Lei
Fără TVA:99,17 Lei
| *** | *** |
| Tip | Intrerupator |
|
Curent
|
DC
|
| Numar poli | 2-4 |
| Voltaj | 1200v |
| Curent | 32A |
| Curent descarcare maxim | 40KA |
| Grad protectie | IP20 |
| Frecventa | 50Hz |
| Temperatura lucru | -5°C - +65°C |
| Grosime cablu | 4-16mm |
| Garantie | 24 luni |
| *** | *** |
Intrerupator DC pentru separarea panourilor fotovoltaice de invertor.Se monteaza pe sina in rail in interiorul tabloului electric.