Nou
Comutator Automat Transfer Retea-Generator 2P 100A
- Stoc: In Stoc
- Model: GFQ3-100/2P-G
Produse vandute: 0
Produse vizualizate: 156
180,00 Lei
Fără TVA: 148,76 Lei
40,00 Lei
Fără TVA:33,06 Lei
5,00 Lei
Fără TVA:4,13 Lei
20,00 Lei
Fără TVA:16,53 Lei
5,00 Lei
Fără TVA:4,13 Lei
120,00 Lei
Fără TVA:99,17 Lei
| Tip | Comutator Automat ATS |
| Curent | AC |
| Numar poli | 2 |
| Voltaj | 220V |
| Curent | 100A |
| Grad protectie | IP20 |
| Frecventa | 50Hz |
| Temperatura lucru | -5°C - +65°C |
| Grosime cablu | 4-16mm |
| Garantie | 24 luni |
Garantia se acorda doar in baza comenzii,facturii sau bonului fiscal:
-24 luni Persoane Fizice
-12 luni Persoane Juridice
Acordarea Garantiei pentru acest produs necesita suplimentar :
-Dovada instalare de catre Electrician autorizat.
Acest produs se accepta retur doar daca sigiliul nu a fost rupt! Nu se accepta retur produsele folosite!
Produsele defecte se schimba cu altele noi!