Nou
Pret Descrescator !
Separator Fuzibil Curent Continuu 2P cu Led 14x51mm si Siguranta Fuzibila 14x51mm 25A
- Stoc: In Stoc
- Model: SF2-14X51-25
Produse vandute: 0
Produse vizualizate: 837
60,00 Lei
Fără TVA: 49,59 Lei
50 ≥ Discount 58,00 Lei
100 ≥ Discount 56,00 Lei
200 ≥ Discount 54,00 Lei
40,00 Lei
Fără TVA:33,06 Lei
5,00 Lei
Fără TVA:4,13 Lei
20,00 Lei
Fără TVA:16,53 Lei
5,00 Lei
Fără TVA:4,13 Lei
120,00 Lei
Fără TVA:99,17 Lei
| *** | *** |
| Tip | Separator Fuzibili 14x51mm |
|
Curent
|
DC
|
| Numar poli | 2 |
| Tensiune Nominala | 1500V |
| Curent nominal | 25A |
| Protectie | Suprasarcina,Scurtcircuit |
| Grad protectie | IP20 |
| Frecventa | 50Hz |
| Temperatura lucru | -5°C - +40°C |
| Garantie | 24 luni |
| *** | *** |
Nu conectați panourile fotovoltaice fără dispozitive de protecție!
Se conecteaza intre panourile fotovoltaice si invertor dupa inainte de sigurantele automate si descarcatoare.
Separatoarele cu fuzibili sunt destinate protectiei impotriva curentilor de suprasarcina si de scurtcircuit.
Etichete:
separator cu fuzibile
, siguranta fuzibila curent continuu
, fuzibil 16A
, siguranta fuzibila panouri fotovoltaice 20A
, fuzibili10X38
, sigurante fuzibile DC 32A
, preț separator siguranta fuzibila 1P
, Separator siguranta fuzibila
, Separator siguranta fuzibila 1P
, Separator siguranta fuzibila ieftin
, Separator siguranta fuzibila preturi
, separator 1p
, separator 10x38 fuzibile
, separator modular 10x38 fuzibile
, separator modular sigurante curent continuu
, separator modular sigurante fotovoltaice
, separator suport sigurante fuzibile
, suport pentru sigurante cilindrice curent continuu
, suport sigurante fuzibile curent continuu
, suport sigurante fuzibile dc
, separatoare de sarcina
, LV separator cu fuzibil
, separator pentru siguranțe fuzibile