Nou
Pret Descrescator !
Siguranta Fuzibila Curent Continuu 14X51mm 20A Fotovoltaice
- Stoc: In Stoc
- Model: GMA-F20-14X51
Produse vandute: 0
Produse vizualizate: 279
10,00 Lei
Fără TVA: 8,26 Lei
50 ≥ Discount 9,00 Lei
100 ≥ Discount 8,00 Lei
40,00 Lei
Fără TVA:33,06 Lei
5,00 Lei
Fără TVA:4,13 Lei
20,00 Lei
Fără TVA:16,53 Lei
5,00 Lei
Fără TVA:4,13 Lei
120,00 Lei
Fără TVA:99,17 Lei
| *** | *** |
| Tip | Fuzibili 14X51mm |
|
Curent
|
DC
|
| Numar poli | 1 |
| Tensiune Nominala | 1500V |
| Curent nominal | 20A |
| Protectie | Suprasarcina,Scurtcircuit |
| Grad protectie | IP20 |
| Frecventa | 50Hz |
| Temperatura lucru | -5°C - +40°C |
| Dimensiuni | 10*38 |
| Garantie | 24 luni |
| *** | *** |
Nu conectați panourile fotovoltaice fără dispozitive de protecție!
Se conecteaza intre panourile fotovoltaice si invertor dupa inainte de sigurantele automate si descarcatoare.
Separatoarele cu fuzibili sunt destinate protectiei impotriva curentilor de suprasarcina si de scurtcircuit.